Pokud jste si přečetli další stránky na tomto webu, máte přehled o našem byznysu a o tom, jak fungujeme. Nikdo vám to však nepoví lépe než samotní naši zaměstnanci. Podívejte se níže, co někteří z nich říkají o kariéře v agentuře NonStop.

Jednou z věcí, kterou na agentuře NonStop miluji, je, že je to všechno o budování vztahů. Uvnitř firmy se z kolegů stávají přátelé a rodina. Mimo firmu jsem důvěryhodným poradcem pro své klienty a uchazeče.

Annelies de Baere 
Associate Director

V NonStopu jsem od roku 2014 a kdyby mi tehdy někdo řekl, jako moc se toho člověk za tu dobu může naučit, nevěřila bych mu! Na agentuře NonStop se mi nejvíc líbí to, že máte vždy prostor naučit se něco nového, přijmout novou výzvu. Prostě vám nehrozí nuda!

Elena Dumitrescu
Business Support Manager

S recruitmentem jsem neměl žádnou zkušenost, když jsem nastoupil v roce 2018, ale díky výbornému školicímu programu, jsem se dostal na řídicí pozici v říjnu 2019. Od té doby s mým týmem pracujeme na ovládnutí trhu v sektoru technických přírodních věd v německy mluvicích zemích a na rozšíření naší pozice na trhu. Z tohoto důvodu neustále hledám dynamické a ambiciózní osobnosti, které se chtějí něco naučit a tvrdě pracovat na tom, aby pomohly našemu týmu v tomto růstu.

Christoph Buhl
Team Leader

Začala jsem jako první konzultant zaštiťující trh ve Francii a jsem hrdá na to, že dnes máme více než 40 konzultantů, kteří na tomto trhu operují! Jde asi o můj zatím největší úspěch, dokázat rozvinout trh od nuly a souběžně vybudovat tým vynikajících konzultantů. Jsem nesmírně pyšná na to, že můžu pracovat s tak skvělým týmem hladovým po úspěchu.

Chloe Katcherian
Director

Agentura NonStop mi dala při dokončování vysokoškolského studia možnost pracovat z domova na částečný úvazek. Jakmile jsem začal pracovat na plný úvazek v kanceláři, trvalo mi pět měsíců, než jsem se dostal z pozice QA Specialist na pozici Senior QA Specialist a nakonec se stal vedoucím týmu na pozici QA Team Leader. To jen svědčí o tom, že v agentuře NonStop můžete opravdu urychlit svůj kariérní rozvoj a zároveň získat užitečné a jedinečné dovednosti.

Marek Caladi
Business Support Manager

Přestěhoval jsem se do České Republiky z Lucemburska v roce 2015 a byl jsem jedním z prvních recruiterů v naší chemické divizi. Nemohu říci, že to pro mě bylo vždycky jednoduché, ale myslím, že to jeden z důvodů, proč mě tato role baví – jste vždycky povzbuzováni k tomu, abyste vystoupili ze své komfortní zóny. Když se teď ohlédnu zpátky, jsem pyšný na to, jak moc se naše chemická divize rozrostla a vidět, kolika kandidátům jsme pomohli najít nové kariérní příležitosti. Také se mi osobně podařilo překonat své finanční cíle, včetně koupě vlastní nemovitosti.

Benjamin Thomson
Executive Partner

V roce 2007 jsem nastoupil jako začínající absolvent. V té době měla agentura NonStop pouze 25 zaměstnanců. Byl jsem svědkem růstu a rozvoje, který překonával mé nejdivočejší sny. Stali jsme se společností, která je o kvalitě, etice a zajišťování dlouhodobých kariér pro naše zaměstnance bez ohledu na to, co dělají. Z kolegů se stali dlouhodobí přátelé a společnost NonStop se hluboce zakořenila v mé DNA. Díky ní jsem tím, kým dnes jsem.

Abid Kanji
Director

Školicí program, který společnost vyvinula, je neuvěřitelný. Za pouhé dva měsíce jsem byl povýšen, dostal jsem školení a podporu, kterou jsem potřeboval k vybudování vlastního trhu. Nejenže mě program naučil všem aspektům náboru, ale také zlepšil mou sebedůvěru a obecné pracovní dovednosti. Přišel jsem z prodejního prostředí a myslím, že jsem se toho o prodeji za dva měsíce školení naučil mnohem více než za předchozích pět let.

Josh Reavenall
Talent Acquisition Director

Do agentury NonStop jsem nastoupil v roce 2013, když mi bylo 25 let a stejně jako většina lidí v tomto věku jsem netušil, jaké budou mé budoucí cíle. Chtěl jsem prostě zkusit něco nového a vzrušujícího. Možnosti vzdělávání a kariérního postupu, které NonStop nabízí, mi pomohly k tak rychlému rozvoji, že nyní v Praze řídím kancelář o 150 lidech . Také mám realistický důchodový plán, kterého bych měl dosáhnout v příštích 5-10 letech. Zcela to změnilo můj život.

Ben Jones
CEO

Když jsem dozvěděla o příležitosti v NonStopu, nejvíc mě zaujal aspekt meritokracie, což je něco, co není v Rumunsku úplně běžné. To bylo v roce 2015 a nyní mohu říct, že má zkušenost byla daleko lepší, než jsem si tehdy dokázala představit a v současné době mám možnost zasadit se o rozvoj úplně nově otevřené kanceláře a celého mého týmu v mé rodné zemi!

Anca Busoi
Associate Director

K NonStopu jsem se připojila v půlce roku 2019 poté, co jsem pracovala v různých oborech jako vzdělávání, administrativa, turismus a obchod. Vždycky jsem měla pocit, že v těchto odvětvích byly omezené možnosti ohledně osobního rozvoje, ohodnocení, kariérního růstu nebo autonomie. Potom mi zavolal Josh Reavenall a řekl: „Narazil jsem na váš životopis a říkal jsem si, jestli byste si nechtěla vyzkoušet recruitment?“ Během jednoho týdne jsem opustila svoji tehdejší práci a připojila se k německy mluvícímu týmu v NonStopu jako recruiter ve farmaceutickém sektoru. O osm měsíců později jsem byla povýšena na pozici Team Leader a pokořila rekord společnosti v rychlosti povýšení na tuto pozici. Pokud jste si také jistí, že se chcete naučit nové věci, profesně vyrůst a vydělat si, v NonStopu máte šanci.

Jane Starostina
Associate Partner

Do společnosti NonStop jsem nastoupil v roce 2015, protože jsem potřeboval novou výzvu a tohoto rozhodnutí jsem nikdy nelitoval. Je to dynamická společnost se zapálenými majiteli, kteří ji i nadále řídí a provázejí tým vrcholového vedení. Je to společnost, ve které se toho můžete hodně naučit, hodně udělat, získat skvělé zkušenosti a skutečně se cítit součástí toho, kam firma směřuje.

Leigh Tozer
Finance Director

I joined NonStop in 2018 right after graduating university. At the time I wanted a meritocratic environment where I could progress so that I would not get stuck in a cycle of ‚dead-end‘ temporary jobs and NonStop turned out to be the perfect company for me. The training programme allowed me to succeed without any prior recruitment experience and I am now heading up my own team which would have been almost unthinkable in most companies where I come from.

Anders Sandberg
Associate Partner

V agentuře NonStop pracuji od roku 2008 a byla to pořádná jízda! Rozvinula jsem se profesionálně i osobnostně a vyrostla spolu s firmou. NonStop není jen kariéra, je to rodina.

Zuzana Adams
Manager

V agentuře NonStop jsem od října 2013 a za tu dobu jsem měla tu čest poznat tolik úžasných lidí z celé Evropy. Stali se mými přáteli mimo práci a také spolehlivými kolegy, od kterých jsem se toho hodně naučila. Právě lidé jsou jednou z mnoha věcí, které oceňuji na práci v agentuře NonStop.

Lenka Lerchová
Senior Accountant

Po deseti letech práce v sektoru zdravotnictví a sociální péče jsem se chtěl ujistit, že jsem ve své kariéře udělal ten správný krok. Nástup do NonStop byl obrovský kulturní šok, ale v tom nejlepším možném smyslu. Nastoupil jsem do firmy, kde všichni tahali za jeden provaz a soustředili se na neustálé zlepšování, koučování a postup kupředu.

David Lord
Director

Do NonStopu jsem nastoupila těsně po své promoci v roce 2017, aniž bych měla představu o tom, co očekávat. Mým cílem bylo naučit se a rozvinout schopnosti, které bych mohla využít během celé své kariéry. I po několika letech se stále učím každý den věci, které využiju nejen ve své kariéře, ale i ke svému osobnímu růstu. A nejlepší na tom je, že teď mohu předávat své znalosti i lidem v mém tymu.

Amelie Michelin
Associate Director

Do Prahy jsem přijel těsně po své promoci na začátku roku 2017 s téměř prázdným účtem a bez toho, abych měl představu o tom, o co půjde. Od té doby jsem urazil obrovský kus cesty jak v osobním životě, tak i ve své kariéře díky pomoci mých školitelů , manažerů a kolegů, a jsem teď na pozici Associate Partner. Díky provizím a odměnám jsem také měl příležitost hodně cestovat a koupit si velký pozemek, na kterém začnu brzy stavět svůj dům!

Koen Laeremans 
Associate Partner

Vidět rozvoj společnosti NonStop za posledních pět let bylo samo o sobě ohromující. O osobním a profesionálním růstu, který jsem považoval za součást tohoto procesu, nemluvě. Investice, kterou společnost vkládá do svých zaměstnanců, je fenomenální a odměny, které jsou k dispozici pro ty, kteří jsou připraveni uplatnit, co se naučili, a vytrvat, se řadí mezi nejvíce konkurenceschopné v tomto odvětví.

Jack Stevens 
Director

K recruitmentu jsem se dostal hned po univerzitě bez absolutně žádné zkušenosti s prodejem. Věděl jsem, že to bude zkušenost, která mě toho hodně naučí, ale nečekal jsem, že mě to bude tolik bavit. Po roce tvrdé práce na tom, aby se moje marže za umístění kontraktorů zvýšila, jsem byl schopen proměnit měsíční provizi v hodnotě £250 na £4000 měsíčně.

Ariel Ahmeti
Executive Partner

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás a dozvíte se více o možnosti začít skvělou kariéru v recruitmentu.