Pokud jste si přečetli další stránky na tomto webu, máte přehled o našem byznysu a o tom, jak fungujeme. Nikdo vám to však nepoví lépe než samotní naši zaměstnanci. Podívejte se níže, co někteří z nich říkají o kariéře v agentuře NonStop.

Jednou z věcí, kterou na agentuře NonStop miluji, je, že je to všechno o budování vztahů. Uvnitř firmy se z kolegů stávají přátelé a rodina. Mimo firmu jsem důvěryhodným poradcem pro své klienty a uchazeče.

Annelies de Baere 
Associate Director

V NonStopu jsem od roku 2012 a jaká to pro mě byla proměna! Začínal jsem jako absolvent univerzity s poměrně nízkým sebevědomím a pochybnými kariérními vyhlídkami a ted mám pověst jednoho z nejlepších recruiterů ve farmaceutickém průmyslu. Získal jsem finanční stabilitu, o které se mému dřívějšímu já ani nezdálo. Není to jednoduché, ale pokud máte tu správnou motivaci k osobnímu rozvoji, tak s tréninkovým programem, který NonStop nabízí, to půjde!

Matthew Beedle
Executive Partner

V NonStopu jsem od roku 2014 a kdyby mi tehdy někdo řekl, jako moc se toho člověk za tu dobu může naučit, nevěřila bych mu! Na agentuře NonStop se mi nejvíc líbí to, že máte vždy prostor naučit se něco nového, přijmout novou výzvu. Prostě vám nehrozí nuda!

Elena Dumitrescu
Business Support Team Leader

Vždy jsem věděl, že chci pracovat s lidmi a chci dělat obchod. Před NonStopem jsem měl několik možností do tohoto proniknout, ale ani jedna z bývalých společností mi nenabídla takové možnosti osobnostního a finančního růstu. Naproti tomu práce v NonStopu je naprosto unikátní a bezkonkurenční příležitostí, kde se naučíte komunikovat s rozdílnými lidmi a stanete se mnohem více sebevědomými a efektivními v řízení všech aspektů profesního i osobního života. Míra podpory ze strany trenérů i vedení je neskutečná a vždycky Vás to motivuje ke 120% výkonům. Pokud jste připravení vystoupit ze své komfortní zóny a dostat se tak k nejlepším platovým podmínkám v oboru, NonStop je místo pro Vás.

Lukáš Balcar
Associate Partner

S recruitmentem jsem neměl žádnou zkušenost, když jsem nastoupil v roce 2018, ale díky výbornému školicímu programu, jsem se dostal na řídicí pozici v říjnu 2019. Od té doby s mým týmem pracujeme na ovládnutí trhu v sektoru technických přírodních věd v německy mluvicích zemích a na rozšíření naší pozice na trhu. Z tohoto důvodu neustále hledám dynamické a ambiciózní osobnosti, které se chtějí něco naučit a tvrdě pracovat na tom, aby pomohly našemu týmu v tomto růstu.

Christoph Buhl
Team Leader

Prohlásit, že školicí program změnil můj život, může znít hodně přehnaně, ale díky školicímu programu agentury NonStop jsem vyrostl profesionálně i osobnostně. Program je totiž navržen tak, aby vám pomohl růst jako recruiterovi způsobem, který vám dává konkurenční výhodu nad konkurencí na trhu. Konkurenční výhodou je větší rozvoj empatie a schopnost nalézt své vlastní místo v oboru, který je zaplaven jednotlivci a společnostmi ignorujícími lidský rozměr našeho oboru.

Kugan Naidoo
Team Leader

Začala jsem jako první konzultant zaštiťující trh ve Francii a jsem hrdá na to, že dnes máme více než 40 konzultantů, kteří na tomto trhu operují! Jde asi o můj zatím největší úspěch, dokázat rozvinout trh od nuly a souběžně vybudovat tým vynikajících konzultantů. Jsem nesmírně pyšná na to, že můžu pracovat s tak skvělým týmem hladovým po úspěchu.

Chloe Katcherian
Director

Od doby, kdy jsem v agentuře NonStop, se mi zcela změnil můj koncept meritokracie. Po třech letech jsem vedl rozvoj více než 15 konzultantů a nyní mám na starosti péči o naše klienty. Každá moje sebemenší snaha se mi desetkrát vrátila. Jen nebe je nám limitem!

Giulio Segantini
Head of Client Services

Agentura NonStop mi dala při dokončování vysokoškolského studia možnost pracovat z domova na částečný úvazek. Jakmile jsem začal pracovat na plný úvazek v kanceláři, trvalo mi pět měsíců, než jsem se dostal z pozice QA Specialist na pozici Senior QA Specialist a nakonec se stal vedoucím týmu na pozici QA Team Leader. To jen svědčí o tom, že v agentuře NonStop můžete opravdu urychlit svůj kariérní rozvoj a zároveň získat užitečné a jedinečné dovednosti.

Marek Caladi
Business Support Manager

Přestěhoval jsem se do České Republiky z Lucemburska v roce 2015 a byl jsem jedním z prvních recruiterů v naší chemické divizi. Nemohu říci, že to pro mě bylo vždycky jednoduché, ale myslím, že to jeden z důvodů, proč mě tato role baví – jste vždycky povzbuzováni k tomu, abyste vystoupili ze své komfortní zóny. Když se teď ohlédnu zpátky, jsem pyšný na to, jak moc se naše chemická divize rozrostla a vidět, kolika kandidátům jsme pomohli najít nové kariérní příležitosti. Také se mi osobně podařilo překonat své finanční cíle, včetně koupě vlastní nemovitosti.

Benjamin Thomson
Associate Partner

V roce 2007 jsem nastoupil jako začínající absolvent. V té době měla agentura NonStop pouze 25 zaměstnanců. Byl jsem svědkem růstu a rozvoje, který překonával mé nejdivočejší sny. Stali jsme se společností, která je o kvalitě, etice a zajišťování dlouhodobých kariér pro naše zaměstnance bez ohledu na to, co dělají. Z kolegů se stali dlouhodobí přátelé a společnost NonStop se hluboce zakořenila v mé DNA. Díky ní jsem tím, kým dnes jsem.

Abid Kanji
Director

Školicí program, který společnost vyvinula, je neuvěřitelný. Za pouhé dva měsíce jsem byl povýšen, dostal jsem školení a podporu, kterou jsem potřeboval k vybudování vlastního trhu. Nejenže mě program naučil všem aspektům náboru, ale také zlepšil mou sebedůvěru a obecné pracovní dovednosti. Přišel jsem z prodejního prostředí a myslím, že jsem se toho o prodeji za dva měsíce školení naučil mnohem více než za předchozích pět let.

Josh Reavenall
Head of Talent Acquisition

Do agentury NonStop jsem nastoupil v roce 2013, když mi bylo 25 let a stejně jako většina lidí v tomto věku jsem netušil, jaké budou mé budoucí cíle. Chtěl jsem prostě zkusit něco nového a vzrušujícího. Možnosti vzdělávání a kariérního postupu, které NonStop nabízí, mi pomohly k tak rychlému rozvoji, že nyní v Praze řídím kancelář o 150 lidech . Také mám realistický důchodový plán, kterého bych měl dosáhnout v příštích 5-10 letech. Zcela to změnilo můj život.

Ben Jones
CEO

Když jsem dozvěděla o příležitosti v NonStopu, nejvíc mě zaujal aspekt meritokracie, což je něco, co není v Rumunsku úplně běžné. To bylo v roce 2015 a nyní mohu říct, že má zkušenost byla daleko lepší, než jsem si tehdy dokázala představit a v současné době mám možnost zasadit se o rozvoj úplně nově otevřené kanceláře a celého mého týmu v mé rodné zemi!

Anca Busoi
Associate Director

K NonStopu jsem se připojila v půlce roku 2019 poté, co jsem pracovala v různých oborech jako vzdělávání, administrativa, turismus a obchod. Vždycky jsem měla pocit, že v těchto odvětvích byly omezené možnosti ohledně osobního rozvoje, ohodnocení, kariérního růstu nebo autonomie. Potom mi zavolal Josh Reavenall a řekl: „Narazil jsem na váš životopis a říkal jsem si, jestli byste si nechtěla vyzkoušet recruitment?“ Během jednoho týdne jsem opustila svoji tehdejší práci a připojila se k německy mluvícímu týmu v NonStopu jako recruiter ve farmaceutickém sektoru. O osm měsíců později jsem byla povýšena na pozici Team Leader a pokořila rekord společnosti v rychlosti povýšení na tuto pozici. Pokud jste si také jistí, že se chcete naučit nové věci, profesně vyrůst a vydělat si, v NonStopu máte šanci.

Jane Starostina
Team Leader

Do společnosti NonStop jsem nastoupil v roce 2015, protože jsem potřeboval novou výzvu a tohoto rozhodnutí jsem nikdy nelitoval. Je to dynamická společnost se zapálenými majiteli, kteří ji i nadále řídí a provázejí tým vrcholového vedení. Je to společnost, ve které se toho můžete hodně naučit, hodně udělat, získat skvělé zkušenosti a skutečně se cítit součástí toho, kam firma směřuje.

Leigh Tozer
Finance Director

Náš skvělý byznys stojí na našich lidech. Naše kultura je založena na základních hodnotách, pracovním prostředí zaměřeném na poskytování podpory, neustálém rozvoji a individuálním uznání. To nás vede k tomu, abychom dosahovali toho nejlepšího jako tým. Můj příběh je jedním z mnoha příkladů příležitostí k rozvoji v rámci společnosti NonStop. V březnu 2008 jsem nastoupila na začátečnickou pozici a po osmi letech jsem vedoucím vlastního oddělení! Na agentuře NonStop se mi hodně líbí, že se člověk nikdy nepřestává učit.

Markéta Littlemore
Manager

I joined NonStop in 2018 right after graduating university. At the time I wanted a meritocratic environment where I could progress so that I would not get stuck in a cycle of ‚dead-end‘ temporary jobs and NonStop turned out to be the perfect company for me. The training programme allowed me to succeed without any prior recruitment experience and I am now heading up my own team which would have been almost unthinkable in most companies where I come from.

Anders Sandberg
Team Leader

V agentuře NonStop pracuji od roku 2008 a byla to pořádná jízda! Rozvinula jsem se profesionálně i osobnostně a vyrostla spolu s firmou. NonStop není jen kariéra, je to rodina.

Zuzana Adams
Manager

V agentuře NonStop jsem od října 2013 a za tu dobu jsem měla tu čest poznat tolik úžasných lidí z celé Evropy. Stali se mými přáteli mimo práci a také spolehlivými kolegy, od kterých jsem se toho hodně naučila. Právě lidé jsou jednou z mnoha věcí, které oceňuji na práci v agentuře NonStop.

Lenka Lerchová
Senior Accountant

Po deseti letech práce v sektoru zdravotnictví a sociální péče jsem se chtěl ujistit, že jsem ve své kariéře udělal ten správný krok. Nástup do NonStop byl obrovský kulturní šok, ale v tom nejlepším možném smyslu. Nastoupil jsem do firmy, kde všichni tahali za jeden provaz a soustředili se na neustálé zlepšování, koučování a postup kupředu.

David Lord
Sales Manager

Moje kariéra v NonStop začala v oddělení Quality Assurance a nyní pracuji jako konzultant. Pochybuji, že bych mohl najít firmu s lepší firemní kulturou než zde – organizaci řídí mladí lidé, funguje tu struktura neomezených provizí, jsou zde příležitosti k vedení, neustálé vzdělávání a rozvoj a spousta dalších věcí. Cožpak se na tom může někomu něco nelíbit!?

Ghazi Ben 
Associate Partner

Do NonStopu jsem nastoupila těsně po své promoci v roce 2017, aniž bych měla představu o tom, co očekávat. Mým cílem bylo naučit se a rozvinout schopnosti, které bych mohla využít během celé své kariéry. I po několika letech se stále učím každý den věci, které využiju nejen ve své kariéře, ale i ke svému osobnímu růstu. A nejlepší na tom je, že teď mohu předávat své znalosti i lidem v mém tymu.

Amelie Michelin
Associate Director

Do Prahy jsem přijel těsně po své promoci na začátku roku 2017 s téměř prázdným účtem a bez toho, abych měl představu o tom, o co půjde. Od té doby jsem urazil obrovský kus cesty jak v osobním životě, tak i ve své kariéře díky pomoci mých školitelů , manažerů a kolegů, a jsem teď na pozici Associate Partner. Díky provizím a odměnám jsem také měl příležitost hodně cestovat a koupit si velký pozemek, na kterém začnu brzy stavět svůj dům!

Koen Laeremans 
Associate Partner

Vidět rozvoj společnosti NonStop za posledních pět let bylo samo o sobě ohromující. O osobním a profesionálním růstu, který jsem považoval za součást tohoto procesu, nemluvě. Investice, kterou společnost vkládá do svých zaměstnanců, je fenomenální a odměny, které jsou k dispozici pro ty, kteří jsou připraveni uplatnit, co se naučili, a vytrvat, se řadí mezi nejvíce konkurenceschopné v tomto odvětví.

Jack Stevens 
Director of Business Processes

Vystudovala jsem výtvarné umění a upřímně řečeno pracovní možnosti v tomto oboru jsou poměrně limitované, tak jsem zkusila úplně něco jiného a nastoupila do NonStopu. To bylo v roce 2016 a o několik let později mohu upřímně říct, že jsem se vypracovala a vyrostla jak osobnostně, tak kariérně, což mi opravdu změnilo život. Navíc v rámci mé práce jsem opravdu hrdá na to, že pomáhám zlepšovat život dětem v pěstounské péči tím, že náboruji skvělé sociální pracovníky, kteří se o ně pomáhají starat.

Josephine Hodge
Associate Partner

K recruitmentu jsem se dostal hned po univerzitě bez absolutně žádné zkušenosti s prodejem. Věděl jsem, že to bude zkušenost, která mě toho hodně naučí, ale nečekal jsem, že mě to bude tolik bavit. Po roce tvrdé práce na tom, aby se moje marže za umístění kontraktorů zvýšila, jsem byl schopen proměnit měsíční provizi v hodnotě £250 na £4000 měsíčně.

Ariel Ahmeti
Associate Partner

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás a dozvíte se více o možnosti začít skvělou kariéru v recruitmentu.