Pokud jste si přečetli další stránky na tomto webu, máte přehled o našem byznysu a o tom, jak fungujeme. Nikdo vám to však nepoví lépe než samotní naši zaměstnanci. Podívejte se níže, co někteří z nich říkají o kariéře v agentuře NonStop.

Jednou z věcí, kterou na agentuře NonStop miluji, je, že je to všechno o budování vztahů. Uvnitř firmy se z kolegů stávají přátelé a rodina. Mimo firmu jsem důvěryhodným poradcem pro své klienty a uchazeče.

Annelies de Baere 
Associate Director

V roce 2011 bych určitě nevěřil, že v roce 2016 budu řídit tým osmi lidí, mít pěkné auto a vlastní byt v Londýně. Do agentury NonStop jsem nastoupil po bankrotu, bez peněz a s chabými vyhlídkami! Může to znít příliš dobře na to, aby to byla pravda, ale když někdo opravdu chce, tak může. Jsem toho živým důkazem. NonStop se od ostatních firem liší v tom, že jejím vlastníkům opravdu záleží na růstu společnosti a na každé osobě, která v ní pracuje.

Matthew Beedle
Executive Partner

V NonStopu jsem od roku 2014 a kdyby mi tehdy někdo řekl, jako moc se toho člověk za tu dobu může naučit, nevěřila bych mu! Na agentuře NonStop se mi nejvíc líbí to, že máte vždy prostor naučit se něco nového, přijmout novou výzvu. Prostě vám nehrozí nuda!

Elena Dumitrescu
Business Support Team Leader

Vždy jsem věděl, že chci pracovat s lidmi a chci dělat obchod. Před NonStopem jsem měl několik možností do tohoto proniknout, ale ani jedna z bývalých společností mi nenabídla takové možnosti osobnostního a finančního růstu. Naproti tomu práce v NonStopu je naprosto unikátní a bezkonkurenční příležitostí, kde se naučíte komunikovat s rozdílnými lidmi a stanete se mnohem více sebevědomými a efektivními v řízení všech aspektů profesního i osobního života. Míra podpory ze strany trenérů i vedení je neskutečná a vždycky Vás to motivuje ke 120% výkonům. Pokud jste připravení vystoupit ze své komfortní zóny a dostat se tak k nejlepším platovým podmínkám v oboru, NonStop je místo pro Vás.

Lukáš Balcar
Team Leader

Prohlásit, že školicí program změnil můj život, může znít hodně přehnaně, ale díky školicímu programu agentury NonStop jsem vyrostl profesionálně i osobnostně. Program je totiž navržen tak, aby vám pomohl růst jako recruiterovi způsobem, který vám dává konkurenční výhodu nad konkurencí na trhu. Konkurenční výhodou je větší rozvoj empatie a schopnost nalézt své vlastní místo v oboru, který je zaplaven jednotlivci a společnostmi ignorujícími lidský rozměr našeho oboru.

Kugan Naidoo
Team Leader

Začala jsem jako první konzultant zaštiťující trh ve Francii a jsem hrdá na to, že dnes máme více než 20 konzultantů, kteří na tomto trhu operují! Jde asi o můj zatím největší úspěch, dokázat rozvinout trh od nuly a souběžně vybudovat tým vynikajících konzultantů. Jsem nesmírně pyšná na to, že můžu pracovat s tak skvělým týmem hladovým po úspěchu.

Chloe Katcherian
Director

Od doby, kdy jsem v agentuře NonStop, se mi zcela změnil můj koncept meritokracie. Po třech letech jsem vedl rozvoj více než 15 konzultantů a každá moje sebemenší snaha se mi desetkrát vrátila. Jen nebe je nám limitem!

Giulio Segantini
Director

Moje kariéra v agentuře NonStop začala v březnu 2016 v italském týmu. Jsem poměrně cílevědomá, takže povýšení přišlo celkem rychle. Po pouhém roce a půl roce práce na pozici recruitera mi agentura NonStop umožnila přidat se k bývalým školitelům v týmu Training & Development. V agentuře NonStop platí, že „dostanete tolik, kolik jste vložili“ a jsem velmi hrdá na to, že jsem součástí této společnosti!“

Corinna Rubiu
Training & Development Manager

Agentura NonStop mi dala při dokončování vysokoškolského studia možnost pracovat z domova na částečný úvazek. Jakmile jsem začal pracovat na plný úvazek v kanceláři, trvalo mi pět měsíců, než jsem se dostal z pozice QA Specialist na pozici Senior QA Specialist a nakonec se stal vedoucím týmu na pozici QA Team Leader. To jen svědčí o tom, že v agentuře NonStop můžete opravdu urychlit svůj kariérní rozvoj a zároveň získat užitečné a jedinečné dovednosti.

Marek Caladi
Business Support Manager

V roce 2007 jsem nastoupil jako začínající absolvent. V té době měla agentura NonStop pouze 25 zaměstnanců. Byl jsem svědkem růstu a rozvoje, který překonával mé nejdivočejší sny. Stali jsme se společností, která je o kvalitě, etice a zajišťování dlouhodobých kariér pro naše zaměstnance bez ohledu na to, co dělají. Z kolegů se stali dlouhodobí přátelé a společnost NonStop se hluboce zakořenila v mé DNA. Díky ní jsem tím, kým dnes jsem.

Abid Kanji
Director

Školicí program, který společnost vyvinula, je neuvěřitelný. Za pouhé dva měsíce jsem byl povýšen, dostal jsem školení a podporu, kterou jsem potřeboval k vybudování vlastního trhu. Nejenže mě program naučil všem aspektům náboru, ale také zlepšil mou sebedůvěru a obecné pracovní dovednosti. Přišel jsem z prodejního prostředí a myslím, že jsem se toho o prodeji za dva měsíce školení naučil mnohem více než za předchozích pět let.

Josh Reavenall
Head of Talent Acquisition

Do agentury NonStop jsem nastoupil v roce 2013, když mi bylo 25 let a stejně jako většina lidí v tomto věku jsem netušil, jaké budou mé budoucí cíle. Chtěl jsem prostě zkusit něco nového a vzrušujícího. Možnosti vzdělávání a kariérního postupu, které NonStop nabízí, mi pomohly k tak rychlému rozvoji, že nyní v Praze řídím kancelář o 150 lidech . Také mám realistický důchodový plán, kterého bych měl dosáhnout v příštích 5-10 letech. Zcela to změnilo můj život.

Ben Jones
CEO

Když jsem dozvěděla o příležitosti v NonStopu, nejvíc mě zaujal aspekt meritokracie, což je něco, co není v Rumunsku úplně běžné. To bylo v roce 2015 a nyní mohu říct, že má zkušenost byla daleko lepší, než jsem si tehdy dokázala představit a v současné době mám možnost zasadit se o rozvoj úplně nově otevřené kanceláře a celého mého týmu v mé rodné zemi!

Anca Busoi
Associate Director

I joined NonStop in mid 2019 after working in different fields such as education, administration, tourism and sales. I always felt there was a limitation in terms of development, salary, progression or autonomy. Then I got a call from Josh Reavenall saying: “I came across your profile and thought, maybe you want to try yourself in recruitment?” Within a week I’d left my current job and joined the NonStop German team as a pharma industry recruiter. Eight months later I became a Team Leader, breaking the company’s promotion record. If you are also sure you want to learn, grow and earn, the NonStop chance is waiting for you.

Jane Starostina
Team Leader

Do společnosti NonStop Recruitment jsem nastoupil v roce 2015, protože jsem potřeboval novou výzvu a tohoto rozhodnutí jsem nikdy nelitoval. Je to dynamická společnost se zapálenými majiteli, kteří ji i nadále řídí a provázejí tým vrcholového vedení. Je to společnost, ve které se toho můžete hodně naučit, hodně udělat, získat skvělé zkušenosti a skutečně se cítit součástí toho, kam firma směřuje.

Leigh Tozer
Finance Director

V NonStopu jsem začala v roce 2016, pouhý měsíc po absolvování vysokoškolských studií a s klidným svědomím mohu říct, že to bylo to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem mohla udělat. NonStop mi pomohl s rozvojem mých dovedností a kvalit a vždy mám podporu k tomu, abych dosáhla dalšího kariérního postupu. V současné době zastávám pozici Sales Manager a mám na starost tým konzultantů, kteří se starají o trh s firmami zabývajícími se biologií ve Francii a zároveň tvořím úplně nový tým, který bude mít na starost stejný trh na Blízkém východě. V NonStopu jsou vždy nové projekty a nové cíle, na kterých můžeme pracovat, což z NonStopu dělá opravdu vzrušující pracovní příležitost.

Maeva Stramigioli
Sales Manager

Náš skvělý byznys stojí na našich lidech. Naše kultura je založena na základních hodnotách, pracovním prostředí zaměřeném na poskytování podpory, neustálém rozvoji a individuálním uznání. To nás vede k tomu, abychom dosahovali toho nejlepšího jako tým. Můj příběh je jedním z mnoha příkladů příležitostí k rozvoji v rámci společnosti NonStop. V březnu 2008 jsem nastoupila na začátečnickou pozici a po osmi letech jsem vedoucím vlastního oddělení! Na agentuře NonStop se mi hodně líbí, že se člověk nikdy nepřestává učit.

Markéta Littlemore
Manager

I joined NonStop in 2018 right after graduating university. At the time I wanted a meritocratic environment where I could progress so that I would not get stuck in a cycle of ‘dead-end’ temporary jobs and NonStop turned out to be the perfect company for me. The training programme allowed me to succeed without any prior recruitment experience and I am now heading up my own team which would have been almost unthinkable in most companies where I come from.

Anders Sandberg
Team Leader

V agentuře NonStop pracuji od roku 2008 a byla to pořádná jízda! Rozvinula jsem se profesionálně i osobnostně a vyrostla spolu s firmou. NonStop není jen kariéra, je to rodina.

Zuzana Adams
Manager

Text to come….Text to come….Text to come….Text to come….Text to come….Text to come….Text to come….Text to come….Text to come….Text to come….Text to come….Text to come….Text to come….Text to come….Text to come….

Benjamin Thomson
Associate Partner

V agentuře NonStop jsem od října 2013 a za tu dobu jsem měla tu čest poznat tolik úžasných lidí z celé Evropy. Stali se mými přáteli mimo práci a také spolehlivými kolegy, od kterých jsem se toho hodně naučila. Právě lidé jsou jednou z mnoha věcí, které oceňuji na práci v agentuře NonStop.

Lenka Lerchová
Senior Accountant

Po deseti letech práce v sektoru zdravotnictví a sociální péče jsem se chtěl ujistit, že jsem ve své kariéře udělal ten správný krok. Nástup do NonStop byl obrovský kulturní šok, ale v tom nejlepším možném smyslu. Nastoupil jsem do firmy, kde všichni tahali za jeden provaz a soustředili se na neustálé zlepšování, koučování a postup kupředu.

David Lord
Sales Manager

Moje kariéra v NonStop začala v oddělení Quality Assurance a nyní pracuji jako konzultant. Pochybuji, že bych mohl najít firmu s lepší firemní kulturou než zde – organizaci řídí mladí lidé, funguje tu struktura neomezených provizí, jsou zde příležitosti k vedení, neustálé vzdělávání a rozvoj a spousta dalších věcí. Cožpak se na tom může někomu něco nelíbit!?

Ghazi Ben 
Associate Partner

I came to NonStop right after graduation in 2017 not really knowing what to expect. My goal was to learn and develop skills that I could use for the rest of my career. Years later, I am still developing new skills everyday that I can use not only for my career but for personal growth as well. And the best thing is I can now transfer that knowledge to people in my team.

Amelie Michelin
Sales Manager

I arrived in Prague in early 2017 just after graduating with an almost empty bank account and no idea what I was getting myself into.

I’ve since grown a lot both personally and professionally thanks to the help of my trainers, managers and colleagues and am now an Associate Partner. I’ve also had the opportunity to travel a lot and buy a massive plot of land on which I will soon start building my own house, thanks to the commission and bonuses filling my bank account!

Koen Laeremans 
Associate Partner

Vidět rozvoj společnosti NonStop za posledních pět let bylo samo o sobě ohromující. O osobním a profesionálním růstu, který jsem považoval za součást tohoto procesu, nemluvě. Investice, kterou společnost vkládá do svých zaměstnanců, je fenomenální a odměny, které jsou k dispozici pro ty, kteří jsou připraveni uplatnit, co se naučili, a vytrvat, se řadí mezi nejvíce konkurenceschopné v tomto odvětví.

Jack Stevens 
Head of People Operations

Do agentury NonStop jsem nastoupil jako čerstvý absolvent bez jasné představy o tom, co chci dělat. Když se ohlédnu zpět, upřímně si nedokážu představit lepší společnost, kde bych mohl odstartovat svou kariéru. Posunul jsem od začátečnické pozice k řízení tří různých oddělení a myslím, že je přede mnou ještě dlouhá cesta. Nejlepší na tom je, že čím déle jsem tady, tím více se učím a tím více je ta cesta vzrušující!

Jiri Spas 
Head of Business Services

Vystudovala jsem výtvarné umění a upřímně řečeno pracovní možnosti v tomto oboru jsou poměrně limitované, tak jsem zkusila úplně něco jiného a nastoupila do NonStopu. To bylo v roce 2016 a o několik let později mohu upřímně říct, že jsem se vypracovala a vyrostla jak osobnostně, tak kariérně, což mi opravdu změnilo život. Navíc v rámci mé práce jsem opravdu hrdá na to, že pomáhám zlepšovat život dětem v pěstounské péči tím, že náboruji skvělé sociální pracovníky, kteří se o ně pomáhají starat.

Josephine Hodge
Associate Partner

I came straight into recruitment from university, with absolutely no sales experience and I knew it would be a learning experience but I didn’t expect to enjoy it so much. After a year of dedication to growing my contract margin, I’ve been able to turn £250 per month commission into £4,000 per month.

Ariel Ahmeti
Team Leader

Text to come….Text to come….Text to come….Text to come….Text to come….Text to come….Text to come….Text to come….Text to come….Text to come….Text to come….Text to come….Text to come….

Christoph Buhl
Team Leader

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás a dozvíte se více o možnosti začít skvělou kariéru v recruitmentu.