1.6

průměrný počet odpracovaných let do vedoucí pozice

150K+

Roční výdělek našich

nejlepších recruiterů

27

národností v NonStopu

20

 jazyků, kterými se mluví v Nonstopu

Vítejte, Welcome, Bienvenue, benvenuto, Velkommen, Welkom, Herzlich willkommen, a Bienvenido ve Vaší nejzajímavější kariérní vyhlídce.

Hledáte mezinárodní kariéru, kde váš úspěch a odměny závisí pouze na vašem osobním úsilí?

Hledáte práci ve skutečně multikulturním týmu podobně smýšlejících, vysoce motivovaných lidí?

Chcete se do dvou let ujmout řídící role?

Jste na správném místě! V agentuře NonStop, nejrychleji rostoucí a nejzajímavější personální agentuře v Evropě, je vše tohle možné.

I když jsou informace na těchto stránkách určeny hlavně pro kariéru v recruitmentu, čas od času hledáme někoho i do našeho týmu v back office. Nabídky si můžete prohlédnout zde.

1.6

průměrný počet odpracovaných let do vedoucí pozice

150K+

Roční výdělek našich nejlepších recruiterů

27

národností v NonStopu

20

 jazyků, kterými se mluví v Nonstopu

Co můžete očekávat

O vašem úspěchu na pozici Recruitment Consultant rozhoduje budování a udržování vztahů se svými klienty i uchazeči. Vaším cílem je stát se osobou, na kterou se budou na vašem trhu firmy obracet se svými náborovými potřebami. Dosáhnout toho můžete jen v případě, že budete klást zájmy svých klientů i uchazečů na první místo. Nejen, že budete rozvíjet celoživotní dovednosti, jako je prodej, vyjednávání, marketing a mnoho dalších, ale budete se na denní bázi zabývat tím nejdůležitějším zdrojem ze všech: lidmi.

Kromě konkurenceschopné základní mzdy vám nabízíme skvělou strukturu neomezených provizí. To znamená, že vaše cílové příjmy (OTE) mohou být už v prvním roce více než 35 000 eur.

Je důležité poznamenat, že ohodnocení tohoto pracovního místa je založeno na provizích. Vaše skutečné příjmy vycházejí z vašeho podílu na penězích, které do firmy přinesete – vaši klienti platí za práci, kterou pro ně děláte. To znamená, že vaše příjmy budou v jednotlivých měsících kolísat v závislosti na výkonu. V některých měsících můžete být bez provizí a spoléhat se na svou základní mzdu.

Dozvědět se vice o kariéře v NonStopu

Prohlédni si videa o kariéře v recruitmentu, možném kariérním postupu a odměňování v NonStopu.

Proč NonStop?

NonStop příležitot

Existuje mnoho důvodů, proč začít kariéru v recruitmentu u společnosti NonStop: možnost rozvíjet cenné celoživotní dovednosti (jako je prodej, marketing, vyjednávání a komunikace), pracovat v přátelském mezinárodním prostředí a příležitost přesunu do jiných kanceláří nebo zemí. Od konkurence se však nejvíce lišíme v tom, že se nám podařilo vytvořit extrémně meritokratické pracovní prostředí pro všechny naše zaměstnance, kde se jim za tvrdou práci a odhodlání dostane spravedlivé odměny v podobě finanční i z hlediska kariérního postupu. Vaše odměna i pracovní úspěch jsou skutečně ve vašich vlastních rukou. Pokud se nechcete stát recruiterem, ale přesto jste rozhodnuti stát se NonStopperem, můžete se podívat na další nabízené pracovní příležitosti zde.

NonStop staví na filosofii vytváření výzev pro nás samotné a touze pomáhat našim lidem dosahovat svého potenciálu a zároveň poskytovat ty nejlepší služby pro naše klienty. Jsme více než personální agentura; jsme společnost specializovaná na vzdělávání a rozvoj – 99 % našich konzultantů k nám nastoupilo bez předchozích zkušeností s recruitmentem a chceme, aby tento odkaz trval i nadále, což znamená, že zde pro vás existuje spousta příležitostí!

NonStop komunita

Uvědomujeme si, že vaše kariéra a odměny jsou důležité, nicméně být NonStopperem znamená mnohem víc. Vstoupíte do velice rozmanitého a multikulturního prostředí – NonStop komunitu tvoří 27 národností a hovoří více než 20 jazyky!

A i když jsme rozmanitá skupina, vždy budete mít kolem sebe lidi, kteří vám pomohou se integrovat, bavit se a stýkat se s lidmi. Každý NonStopper hraje svou roli při vytváření kombinované kultury, která má fenomenální energii, zápal a nadšení.

NonStop školení a rozvoj

Výjimečný osobnostní a kariérní rozvoj je podpořen naším oceňovaným vzdělávacím programem, z něhož vzešly elitní recruiteři – lidé, kteří sem nastoupili bez předchozích zkušeností s náborem, ale nyní patří mezi nejlepší v Evropě. Vzdělávání a rozvoj je jádrem naší DNA a důvodem, proč náš byznys roste rekordním tempem. Náš tým školitelů na plný úvazek je kladně hodnocen předními školiteli v oboru, vedením i předními postavami z byznysu.

Abychom mohli odemknout potenciál NonStoppera, je náš program školení podporován mentorskou a koučinkovou kulturou. Ve výsledku tak předčí jiné programy v oboru. Koučování a mentoring začíná hned první den a pokračuje v každé fázi vaší kariéry.

NonStop kariérní rozvoj

Kariérní růst NonStoppera vychází z osobního rozvoje a také z rychlého růstu firmy. To znamená, že nastupuje více lidí na nižší pozice a lidé tak mají větší šanci postoupit do řídících rolí a pomáhat těmto nově příchozím v rozvoji. Tento organický růst, na který jsme hrdí, znamená, že NonStoppeři mají vyšší pravděpodobnost povýšeni do řídících rolí mnohem rychleji než v jakékoli jiné firmě v oboru. Klíčovým faktorem, proč dokážeme podporovat lidi, je školení, koučování a mentoring, které probíhají po celou kariéru v agentuře NonStop.

Ale kariéra nemusí vést jen do managementu – máme několik lidí, kteří se rozhodli stát se kariérními konzultanty nebo se přesunout do jiných oddělení. Naše týmy Training & Development a Talent Acquistion byly například sestaveny z NonStopperů, kteří přešli z jiných rolí. Pracovní příležitosti jsou i v našem provozním týmu.

Jako NonStopper se můžete posunovat do seniornějších rolí rychlostí, kterou vám umožní vaše schopnost, motivace a ambice. Ano, existují určitá kritéria pro povyšování, ale jsou jasná, transparentní a hlavně jsou konzistentní v rámci celé společnosti.

NonStop odměny

Motivovaní lidé získávají motivující odměny a nikde to neplatí více než u nás v NonStopu. Jen pro představu, naši špičkoví konzultanti pobírají měsíční provize nad 8 000 eur. Ukažte, co ve vás je,zapojte se do našeho programu NonStop Accelerate. Odměny mohou skutečně změnit váš život. Jen si představte předčasný odchod do důchodu (někteří lidé jej mohou dosáhnout ještě před třicítkou!) a už žádné starosti o peníze.

Struktura odměn v NonStopu ale není jen finanční. Naši nejvýkonnější zaměstnanci získávají i odměny v podobě každoročních zahraničních cest a další jedinečné odměny.

Také nejde jen o hmatatelné odměny. NonStoppeři si skutečně užívají přelomové životní okamžiky spojené s propojením našich klientů a uchazečů – v rozvoji, růstu a úspěchu pomáhají oběma.

 

 

 

 

Co to znamená být NonStopperem? Shlédnout video

Co je potřeba k tomu stát se NonStopperem?

V podstatě je to velmi jednoduché – přístup. Nezáleží na Vašich předešlých zkušenostech, pokud máte ten správný přístup. Ten zahrnuje:

Resilience

Houževnatost

 

The ability to take feedback
Pozitivní přístup ke zpětné vazbě

Entrepreneurial spirit

Podnikavý přístup

 

Great communication
Skvělé komunikační schopnosti

Drive

Elán

 

Motivation
Motivace

Seznam se s našim týmem

Už víte, co chcete? Přihlaste se hned!

Můžete nám zaslat životopis přímo emailem na [email protected] nebo přes formulář dole.

Upozorňujeme Vás, že v současné době přijímáme kandidáty pouze z Evropské unie, kteří nepotřebují pracovní vízum.

  Jaké je Vaše preferovaná lokalita?*

  Jaký je Váš rodný jazyk?*

  Máte platný EU pas, nebo platné pracovní povolení?*

  Mluvíte jinými jazyky?

  V jakém oddělením chcete pracovat?*

  Jak jste se dověděl/a o NonStopu?

  Nahrát životopis

  Zpráva

  Nic pro vás?

  Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás a dozvíte se více o možnosti začít skvělou kariéru v recruitmentu.