Proč NonStop?

 

 • Kultura mentoringu; neustálé vzdělávání a rozvoj
 • Skutečná meritokracie; dlouhodobé kariéry
 • Vysoké odměny a bezkonkurenční struktura provizí
 • Mezinárodní kariéra
 • Příležitost zažít různé kultury
 • Rychlý kariérní postup včetně programu Business Accelerator

 

Jako personální agentura chápeme, že úspěch podnikání se opírá o talent. Proto neustále investujeme do svých zaměstnanců v podobě školení a rozvoje. V naší společnosti též pěstujeme kulturu mentorství, aby se každému dostalo pomoci s kariérním růstem.

To vše podporuje objektivní program zvyšování výkonnosti, který pomáhá zaměstnancům identifikovat překážky a nacházet řešení k jejich překonání, aby dosáhli svých cílů.

NonStop roste organicky – všichni naši recruiteři, včetně vedoucích týmů a manažerů, stejně jako někteří lidé v našem provozním týmu, nastoupili bez předchozích zkušeností. Věříme v meritokracii. To znamená, že pokud budete chtít, vaše kariéra bude postupovat. Na úroveň managementu i dále. Záleží pouze na vašich dovednostech a mentalitě, nikoli na prostředí, ze kterého pocházíte. Snažíme se vám ve vašem kariérním postupu pomáhat, abyste se dostali tam, kam chcete. Zajišťujeme proto školení, koučink i mentoring. Náš program Business Accelerator poskytuje intenzivní mentoring za účelem zrychlení rozvoje našich nejvýkonnějších zaměstnanců.

Jako zaměstnanec agentury NonStop budete součástí společnosti, která dokáže ocenit vaše úspěchy a odměnit vás za přínos našemu byznysu prostřednictvím balíčků určených k rovnoměrnému odměňování naší geograficky rozmanité pracovní síly.

Naši recruiteři jsou kromě konkurenceschopné základní mzdy oceňováni také formou bezkonkurenční struktury provizí, která není ohraničena žádnými limity.

Výjimečně výkonným zaměstnancům se dostává pětihvězdičkové péče včetně každoročních zahraničních pobytů a čtvrtletních obědů.

Pracovníci zařazení do našeho programu Business Accelerator, který se zaměřuje na podporu našich nejvýkonnějších zaměstnanců, dostávají vysoké bonusy včetně supersportovních automobilů.

Naše kultura a hodnoty

Vzhledem k našemu závazku k organickému růstu, vytváření skutečně meritokratické kultury a rozvíjení nejzajímavější kariéry v oblasti náboru zaměstnanců lze našeho firemního ducha shrnout mottem: Develop, Grow, Succeed (Rozvoj, růst, úspěch).

 

Develop:Kromě formalizovaného školení a rozvoje se vám bude dostávat koučinku a mentoringu od seniornějších kolegů. Díky tomu se individuální i firemní znalosti a zkušenosti předávají novým generacím zaměstnanců agentury NonStop.

Grow:Získané dovednosti a znalosti využíváte k tomu, abyste šli příkladem a motivovali své okolí. Inspirujete-li ostatní k tomu, aby ze sebe vydávali to nejlepší, rostou oni, vy i celá firma.

Succeed:Spolu s tím, jak se jednotlivec učí rozvíjet sám sebe i ostatní kolem, vznikají nové příležitosti v rámci povýšení na nově vzniklé pozice a úspěch pocítí každý.

Oblasti příležitosti

Společnost NonStop Consulting má jasný plán jak pokračovat ve svém růstu – na nových kontinentech, na nových trzích, v nových geografických oblastech, v nových kancelářích – a toho docílíme tím, že i nadále budeme upřednosňovat povyšování zaměstnanců interně. Stejně jako každý expandující byznys, budeme potřebovat lidi na všech úrovních k podpoře tohoto růstu. To znamená, že pro každého, kdo se k nám přidá, ať už se jedná o recruitera nebo člověka z provozu, existuje jasná kariérní cesta.

Absolventi, uchazeči s kratšími zkušenostmi i zkušení odborníci u nás mohou zahájit svou kariéru v následujících oblastech:

 • Nábor a recruitment
 • Interní nábor
 • Školení a rozvoj
 • HR
 • Účetnictví/Finance
 • Administrativa
 • IT
 • Procurement a facility management
 • Průzkum trhu
 • Zajišťování kvality
 • PR/Marketing

Pokud dnes nenajdete svou ideální pozici nebo místo v naší sekci volných míst, přihlaste se k odběru upozornění na volná místa, abyste dostávali informace o nových příležitostech a vývoji ve společnosti, nebo kontaktujte náš tým interního náboru.

Obraťte se na nás i pokud narazíte na něco vhodného pro někoho, koho znáte. Pokud nastoupí do agentury NonStop, můžete získat 8000czk.

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás a dozvíte se více o možnosti začít skvělou kariéru v recruitmentu.